22. RADNIČKO-SPORTSKE IGRE AGRARA SRBIJE

Od 17.-21.05.2023. godine, održani su 22. Susreti Agrara Srbije u hotelu ” ĐERDAP” u  Kladovu.

Učestvovalo je preko 300 učesnika iz 13 ekipa. Takmičili smo se u mnogobrojnim sportskim disciplinama, od kuvanja gulaša, odbojke na pesku, fudbalu, košarci, streljaštvu, šahu, pikadu, nadvlačenju konopca, bacanju kamena sa ramena, odbojci i stonom tenisu

I ovog puta učesnici su imali priliku da se ponovo sretnu, bolje upoznaju, razmene međusobna iskustva i kroz druženje jačaju duh zajedništva.  Najbolji su dobili priznanja a svi su poneli jednu lepu uspomenu na prelepo druženje i sportsko takmičenje. Potvrđeno je jedinstvo i solidarnost našeg sindikata.

U lepoj sportskoj atmosferi, pobedilo je drugarstvo, sportsko nadmetanje i sloga

I ovog puta izražavamo posebnu zahvalnost osoblju Hotela “ĐERDAP” Kladovo, koji su i ove godine bili sjajni domaćini i trudili se da udovolje svim našim članovima sindikata.