SASTANAK SA IO SS MITROSREM SREMSKA MITROVICA

Dana 25.05.2021. godine, u prostorijama opštinskog veća SS Sremska Mitrovica održan je sastanak sa Izvršnim odborom SS MITROSREM Sremska Mitrovica na kome su prisustvovali predsednik SSPPDIV Srbije Živorad Kolarević, sekretar SSPPDIV Srbije Milisav Đorđević, podpredsednik SSPPDIV Srbije Miodrag Bradonjić, predsednica opštinskog veća SS Sremska Mitrovica Nataša Sapun i poverenik SS za opštinu Šid Zoran Zec. Izvršni odbor SS MITROSREM upoznao je prisutne sa problemima u njihovoj sindikalnoj organizaciji. Pošto se preduzeće nalazi u postupku UPPR-a i pod upravom je direkcije za oduzetu imovinu Ministarstva pravde, dogovoreno je da se zakažu sastanci sa predstavnicima poslodavca i nadležnim državnim organima, kako bi se nagomilani problemi razrešili.