Broj - 046

Beograd 12.11.2014.

Na osnovu člana 53. tačka.26 Statuta Samostalnog sindikata zaposlenih u poljoprivredi, prehrambenoj, duvanskoj industriji i vodoprivredi Srbije, Republički odbor Samostalnog sindikata zaposlenih u poljoprivredi, prehrambenoj, duvanskij industriji i vodoprivredi Srbije, na svojoj sednici održanoj dana 05.12.2014. doneo je:

O D L U K E

O BROJU ČLANOVA NADZORNOG I STATUTARNOG ODBORA

SAMOSTALNOG SINDIKATA ZAPOSLENIH U POLjOPRIVREDI, PREHRAMBENOJ, DUVANSKOJ INDUSTRIJI I VODOPRIVREDI

SRBIJE

1. Broj članova Nadzornog odbora Samostalnog sindikata zaposlenih u poljoprivredi, prehrambenoj, duvanskoj industriji i vodoprivredi Srbije za mandatni period 2015-2020 . god. je 5 (pet).

2. Broj članova Statutarnog odbora Samostalnog sindikata zaposlenih u poljoprivredi, prehrambenoj, duvanskoj industriji i vodoprivredi Srbije za mandatni period 2015-2020. god. je 5 (pet).

P R E D S E D N I K

SS PPDIV SRBIJE