Beograd 12.06.2020.

U skladu sa izbornim procesom SS PPDIV Srbije je održao 4. Kongres na kojem je prisustvovalo 79 delegata koji su većinom glasova izabrali nove organe sindikata. Na kongresu su izabrani novi predsednik SS PPDIV Srbije, članovi Statutarnog i Nadzornog odbora. Za predsednika SS PPDIV Srbije je izabran Kolarević Živorad, predsednik SO Knjaz Miloš.

Nakon završetka kongresa održana je prva sednica novog saziva Republičkog odbora na kojem su izabrani sekretar sindikata Milisav Đorđević, potpredsednici Miodrag Bradonjić i Dušan Bogosavljević, i članovi predsedništva za naredni mandatni period.

Dosadašnji predsednik Dragan Zarubica odlazi u zasluženu penziju i želimo mu da je proživi što duže u miru sa svojom porodicom.

Pogledajte više na našoj Facebook strani.