U hotelu Junior u Brzeću od 02. do 04. novembra uspešno je održan seminar koji je organizovao SS PPDIV Srbije sa temama o Unapređenju pregovaračkih veština, Uslovima i načinu organizovanja izbora i Direktivama EU.

Na seminaru je bilo prisutno 100 učesnika koji su predsednici i članovi odbora sindikalnih organizacija.

Veoma dobro ocenjeno predavanje od strane učesnika je održala Aleksandra Vidanović, koordinator OLOF PALME INTERNATIONAL CENTER, kao i Dragan Lukić, sekretar SS PPDIV Srbije i Dragan Zarubica, predsednik SS PPDIV Srbije.

Učesnici seminara su imali priliku da svoje veštine iz komunikacije i pregovaranja unaprede i steknu potrebu zajedništva i sindikalne borbenosti, jer je upravo to ono što treba da se istakne u radu sindikalnih aktivista.